Topik Bialogard

       

Odnośniki


RICHI.8log.pl | Strona: 1.html

Temat: Hamachi
witam i zapraszam do servera hamachi login:Białogard haslo:p2p szybkosc super Gwarantuje Testowalem server czynny od pon-pt 15-21 sob,nie 10-22 z przerwami bo jezdze nad wode i na kregle instrukcja udostepniania plikow tutaj http://hamachi.pl/index.php/topic,744.0.html Server Ruszyl!!!
Źródło: forum.btk.net.pl/viewtopic.php?t=145Temat: Muzyka rockowa -zagrozenie?
Lubię sobie posłuchać 2Tm2,3, ale jeśli chcesz o tym porozmawiać, koleżanko z Białogardu, przejdź to tematu "Dobra muzyka" albo załóż nowy. Proszę, nie używaj wyrażenia "rock chrześcijański", bo za bardzo go nie lubię. Moderatorzy, off-topic zakończony. Nie musicie ingerować. Tak, tak, tak.
Źródło: koszalin.oaza.pl/forum/viewtopic.php?t=84


Temat: Sezon rozpoczęty
Koło PZW Topik zorganizowało w minioną niedzielę zawody spławikowe o puchar Starosty Białogardzkiego. Impreza odbyła się nad jeziorem w Bystrznie koło Świdwina. Uczesynicy startowali w dwóch kategoriach – juniorów i seniorów. ... Lisowskiego. Najlepszym spławikowcom nagrody wręczył starosta Krzysztof Bagiński. Na imprezie obecny był także Andrzej Adamczewski, radny – członek Zarządu Powiatu w Białogardzie. Po wręczeniu nagród zawodnicy i osoby towarzyszące mogli skosztować grochówki, kiełbasek i kaszanki z grilla. Jednakże największą atrakcją tego dnia był pieczony prosiak. Kolejna impreza to mistrzostwa koło „Topik” w wędkarstwie spiningowym. Odbyły się one na jeziorze Byszyno Rybackie. Złapano jedną rybkę – okonia, ważył niecałe pół kilograma. Szczęśliwcem okazał się Kazimierz Kwiatkowski, na co dzień wiceprezes koła Topik.
Źródło: gminabialogard.pl/viewtopic.php?t=13


Temat: Nowe malowanie EZt PR
... o tym jest topic. Sorki za of-top :564:
Źródło: forum.magik.biz/viewtopic.php?t=3566
Sitedesign by AltusUmbrae.